loading...

سایت تفریحی پرتک

باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , باشگاه پرواز , شبکه دو

گزارش کپی مطالب

اگر مطلبی از سایت شما کپی شده است حتما اطلاع دهید

به سرعت پیگیری میشود

از این لینک : ارتباط با مدیر

آخرین ارسال های انجمن

 

 

 

امیرعباس عربلو : خدای مهربون، عشق واقعی تویی... نبود همه چیز رو می شه تحمل کرد، اما بدون حضورت تو زندگیمون، نمی شه طاقت آورد... .

اینم جواب فانتزی ها...

محمدحسین نوری از قم-مدرسه صادقیه: خانم فریده، دلیلش اینه که چشم چون به نور حساسه، برای جلوگیری از نفوذ نور، مردمک بسته و شب ها چون نور نیست مردمک در حالت بازه! بعععله... ما همچین دکتری هستیم!/

امیر محمد از تبریز
: خانم هدی، من تا حالا این جمله رو نگفتم. نه شوخی نمی کنم. باور کنین. چون من بر اساس احساسم حرف نمی زنم.

مجتبی از بجنورد: اندکی شوخی و واقعیت... خانم ساناز، این عمو نوروز که میگن عموی بنده است؛ راستم میگما، اسمش هم نوروزه.

محمدمهدی-23 ساله- دانشجوی ادبیات: عمو نوروز نماد کسیه که برکت میده، ننه سرما هیچوقت در زمان عمو نوروز بیدار نیست، آن قدر خانه را روفته و روبیده و کار کرده که خوابش برده و بیدار نیست. زن صاحب خانه است و مرد مسافر، و این سفر همیشه ادامه دارد. اما داستان حاجی فیروز بسیار جدی تر و مهم تر است.  حدس زده می شود که سیاهی صورت حاجی فیروز باید مربوط به بازگشت او از دنیای مردگان باشد./

مهرداد از همدان: من شخصا حاضرم با سشوار فرشامون رو خشک کنم اما با پدر محترمم نبرم پهنش کنم ... به جان خودم در حد عمل قلب حساسیت نشون میده!!!

سید رضا وزیری- ۱۶ساله از مشهد: آقای حسین خسروانی، فانتزیتون برآورده شد؛ خوب معلومه که ایران (‏Iran‏) ، ‏ قهرمان جام جهانی می شه.

 

ســـــامـــــان زکـــــی- 18 سالــــه از دره شـــــهـــــر: آقا حسین، شما جام جهانی رو تماشا کنید؛ آقا محمد، شما هم سریال ستایش رو. خیلی راحت به فانتزی هاتون می رسید!!

رجبی- پسرونه: آقای محمد تقوی، باید بگم که محمد حبیب را نکشته، بلکه طلبکارش حبیب را کشته.

ادامه پیامک های بخش پسرونه در ادامه مطلب ...

 

 

 

تنها دلخوشی من...

محمود سگر- 20 ساله از خرمشهر: دلخوشی من وقتیه که می بینم خانوادم از ته دل می خندن، وقتیه که همه خانواده دور هم جمع بشیم، و البته وقتی که سر به سر خواهرم می ذارم!

سبحان از خرم آباد: دلخوشی من اینه که روزای زوج بیام باشگاه پرواز رو بخونم به امید اینکه دختر خانوما تو پیاماشون سوتی داده باشن و منم بخندم...! اینطور آدم کم توقعی ام من!!!/

سید میلاد حسینی از کرج: دلخوشی من چیز کوچیکی نیست، سنش کمه اما کارای بزرگ می کنه. رفیقه راهه، نه رفیقه نیمه راه. رفاقتو از اون یاد گرفتم. آقا محسن، خیلی چاکریم... اسمشم چشمک بزنه ممنون می شم./

پوریا دهبالایک: دلخوشی من اینه که دلم خوشه. باور کنین، دلخوشی از این بالاتر!!/

ارسلان ریگان: من بر عکس بعضی ها خیلی دلخوشی دارم، خیلی! زندگی، آینده، دنیا، آخرت... خلاصه مطلب، من خیلی خوشم و حالم خوبه همیشه!

محمد از کنگاور: آقا اسحق، من فکر کنم که بشه یه دستگاه دیجیتال رو به دو تا تلوزیون وصل کرد. به این صورت که هم از کابل HDMI و هم از کابل های رنگی آنالوگ برای دو تا تلویزیون خروجی بگیرید. موفق باشید./

فرهاد-23 ساله از تهران: یکی از فانتزیام اینه با یه نفر که عرب زبانه، بشینم اسم فامیل بازی کنم، بعد بگم: اسم با " پ "؛ بعد همینجور که داره سعی می کنه که اسم پیدا کنه، من تند تند همه رو پر کنم!!

پاسخ پروازی ها به پرسش آفتابگردون(زمان مرگ):
پرهام پیشرو: اگر هم اکنون زمان مرگم فرا رسد، با اند کی ترس می میرم چون در نماز و روزه هایم خیلی خیلی تنبلی کردم اما توی این دنیا به خیلی ها خوبی کردم.

امیر حسین از قم: اگه قرار بود همین الان بمیرم، یه نامه می نوشتم که تا 50 روز روزی 50 تا فاتحه واسم بفرستن و یک میلیون هم بین اونایی که بهشون بدهکارم، تقسیم کنند و البته از طرف من واسم نماز هم بخونند... جان من، فکرو داشتید؟!؟

یه هم باشگاهی از رامسر- پسرونه: من هیجده سالمه، از مرگ هم ترسی ندارم، نمیگم بهشتی هستم، نمیگم جهنمی ام... فقط این که من همیشه دلم با خداست، چه اینجا چه اون دنیا، پس خدا هم با منه؛ خدا جون خیلی دوست دارم؛ خدا تنها نذار منو... .

شهاب افضلی از سمنان: چند روز پیش رفتم نونوایی نون بگیرم(پ ن پ رفتم نجاری)، بعد آخرین نونو که گرفتم، دیدم نصفش سوخته؛ به شاطر گفتم نونتون سوخته، برگشته بهم میگه: تو همه انگشتات شبیه همن؟؟؟؟ ولی تا حالا تو زندگیم انقدر قانع نشده بودم...!!

فردین از شاهین شهر اصفهان: یکی از فانتزی های بچگی من این بود که خیلی هم واسش تمرین کردم برم تو تیم شاهین و با سوباسا و تارا یه مثلث تشکیل بدیم تا اینکه تارا از شاهین رفت و من داخل کمد یک هفته گریه کردم و گفتم تارا که رفت، سوباسا هم که همش مصدومه، منم که نمی تونم تنهایی جلوی کاکرو بایستم؛ تا اینکه همون موقع تو اوج از فوتبال خداحافظی کردم...!!/

... چیست ؟

کیوان از کرج: "شام چی درست کنم" چیست؟
.
.
.
.
.
.
اولین جمله مامانم در حین جمع کردن سفره ناهار!!

بهزاد خوش منش-21 ساله: "جعبه تقسیم" چیست؟
.
.
.
.
.
.
جعبه ای که تقسیم می کند و بلد نیست جمع و تفریق کنه. بعله!!


جلال از اسلامشهر: "بیا اینجا ببینم ذلیل نشده" چیست؟
‏‏.
‏.
.
.
.
‏جمله ای که مادرها بعد از پیدا کردن یکی از خرابکاریهای بچه شون ‏‎ ‎که قصد مخفی کردنشو داشته میگن، یعنی همین الان که یادش میفتم ‏‎ ‎تمام تنم می لرزه.

هادی فرزین-20 ساله: "سلامتی" یا "سلامت باشید" چیست؟
.
.
.
.
کلمه ای که نیمی از احوال پرسی خانوم ها را تشکیل می دهد.

نظری از اسلامشهر-پسرونه: آقا یونس، من دبیر کار و فناوری هستم، بهتون پیشنهاد می کنم یه طرح بسم الله شکیل از اینترنت پرینت بگیرید و اونو رو چوب بکشین و با اره مویی روی چوب دربیارید.
سجاد میری: یه بار زنگ زدم پلیس گفتم: الووووووو پلیس!!
گفت : بله بفرمایید!!
گفتم : کمک! یه عالمه مرده اینجاااااس!!!
گفت : یا ابوالفضل!! کجایییی ؟؟؟
گفتم : قبرستون!!!!!
هیچی دیگه . . .
تازه بابام سند گذاشته آزادم کردن.

علیرضا بکیان- ۱۴ ساله از شهریار: آقای عباس از استان لرستان، من خودم عضو جمعیت هلال احمر، بخش پیشاهنگانم و باید به اطلاعتون برسونم که جمعیت هلال احمر در تخمین کلی ای که زده شده، حدود ۱۵میلیون نفر است !!!؟ ........ بعله، یه همچین سازمان پر جمعیتی هستیم ما./

به بعضیام باید گفت...

سروش احمدی فر: به بعضیام باید گفت: من واسه این که تو احساس کم بودن نکنی خودمو کم کردم... پس بی زحمت رو دوتا انگشت پات واینسا و از بالا نگام نکن!!!/

وحید-17 ساله: به بعضیام باید گفت: یه کم تو دروغ گفتن خلاقیت به خرج بده، چرا همش ایده های مردم رو کپی می کنی؟!
رضا از زنجان: به بعضـیام باید گفت: نه واقعا، بعضیا انسان نیستن که... یه چی میگی، دیگه بی خیالت هم نمیشن تا ضایعت نکن، ولکن معامله نیستن که! تازه شاید مجبور بشی یه عذرخواهی هم بکنی تا بیخیال بشن. در کل به بعضیا اصلا نباید چیزی گفت، از ما گفتن بود!!

بهروز از مرودشت: به بعضیام باید گفت: آره سر تا پام یه قرونه ولی واسه تو بازم گرونه!!/

ابوذر نجفی- ١٦ساله از آراک: خانم مریم، تدوین یعنی حذف و جا به جایی بعضی از پلان هایی که دوربین ضبط کرده. در ضمن رشته دبیرستان مهم نیست، شما می تونید در کنکور هنر شرکت کنید و گرایش تدوین را انتخاب کنید و از حالا بانرم افزارهای ادیوس و کلید که مخصوص تدوین هستند، کار کنید.

علیرضا از تهران: رفتم شلوار بخرم، شلوار که نبود، بیشتر به دستمالی که بابام ماشینشو تمیز می کنه شبیه بود!! حالا قیمتو داشته باشین: 105هزار تومنننننننن! درجا سکته مغزی زدم! الان که دارم تو آیینه نگاه می کنم، می بینم شلوار کردی بابام خییلی بهم میاد، تازه خانواده هم دارن تایید می کنن!!!/
زانیار باز هم از روستای گلانه: مصاحبه با مسئول باشگاه... مسئول باشگاه، آیا امکان داره باشگاه اونقدر پیشرفت کنه که عکس هم باشگاهی ها رو کنار پیامکشون نشون بده؟ 1- خیر 2- شاید 3- **الان که همچین امکانی رو تو سایت داریم، بچه ها همکاری نمی کنن!!!/

مهدی از علی آباد : مسئول باشگاه است دیگر... گاهی وقتا ما رو به خاطر چهار، پنج تا پیام می کشونه به صفحه هشتصد!!! خوب همونجا درج کن دیگه. می دونی ما چقدر باید ماهیچه و عضله بکار ببریم تا دکمه های کنترل رو فشار بدیم!!! خوب نکن این کارو دیگه!!

سعید شمیم از آجین: آقا امیر، شما اگه می خوای کنکور بدی و سن شما به سن قانونی خدمت رسیده، باید بری پلیس+10،  کاراشو انجام بدی و مرخصی بگیری.

هادی-21 ساله: قابل توجه خانومای محترم... خواهشا نگید پسرا ابرو برمیدارن(منظورم اینه جمع نبندید و کلی نگید)، چون همه پسرا که ابرو برنمیدارن!! نمونش خود من، ابرویی دارم که تو زمستون ازش به عنوان هدبند استفاده کردم و ازشم خیلی هم راضیم !! نخند، بگو ماشالله!

امیرحسین از تهران: هم باشگاهی، هر کسی که باشگاه رو می خونه و بهش پیامک میده، حتی اگه پیامکش هم درج نشه، بازم عضو باشگاهست؛ حالا اگه خیلی علاقه دارین که به طور رسمی اسمتون به عنوان اعضای سایت یه جا ثبت بشه، برید تو سایت پیام نما(www.payam.tv2.ir) و قسمت اعضا (در سمت چپ سایت)، ثبت نام در سایت رو بزنید و عضو بشین.

بخش سوالای من...

میثم حسین زاده از تهران: سلاااااام به بروبچ باشگاه گل. یه سوال دارم... من تو تمام روز دلم شور می زنه، چه روزای شاد، چه روزای غمگین. دکتر هم مراجعه کردم ولی جواب قانع کننده ای نشنیدم. ممنون می شم کمک و راهنماییم کنید.

یه پروازی- پسرونه: سلام. یه سوال... بچه ها، چی به سرم بزنم تا شپشاش برن؟ خواهشا کمک کنین، خیلی ضروریه.

هادی از شهریار: سلام. یه سوال داشتم...  من می خواستم برای "فراگیر پیام نور"، مقطع کارشناسی شرکت کنم ولی الآن فراگیر رو برداشتن و به جاش "بدون آزمون" گذاشتن؛ می خواستم بدونم چه جوری باید شرکت کنم؟ کی دانشجو می گیره؟ خیلی مهمه. لطفا کمکم کنید.

احمد محمدی از لرستان: دوستان هم پروازی سلام. بنده معلمی هستم با 25 سال سابقه خدمت، اما متاسفانه نه خونه دارم نه ماشین، دو دختر دارم که شب و روز بهانه ماشین می گیرند، از یک طرف اونا بچه هستن و "ندارم" را درک نمی کنند، از یک طرف من مستأجرم و پس اندازی ندارم، به نظر شما باید چکار کنم؟ آیا شما جایی را سراغ دارید که به احترام معلمی، ماشین را از دم قسط بدن؟ کمکم کنید. واقعا ضروریه. بچه هام دیگه از بس گریه کردن، خسته شدن. لطفا جواب بدید. از مسئول باشگاه هم می خوام پیام مرا درج کنه شاید راهی پیدا شد و من از شرمندگی بچه های معصومم در آمدم. پیشاپیش از همه، به خصوص مسئول باشگاه، متشکرم.

**************************************************
ایمیل ما جهت ارسال تصاویر: bashgah.parvaz650@gmail.com
سایت پیام نمای ما برای مشاهده آرشیو باشگاه پرواز و مشاهده تصاویر ارسالی پروازی ها: www.payam.tv2.ir
شماره پیامک ما: 20000202 - ( خودتو خسته نکن پیامکات درج نمیشه ! نیشخند  )
***پیامک بدون غلط املایی و نگارشی، نماد یه پیامک پروازی!!***
**************************************************

اگه پیامکهات تو باشگاه پرواز درج نمیشه پایین همین صفحه تو قسمت ارسال نظر بفرستشون

اینجا دیگه درج میشه !

www.Pertak.ir

 

درباره پسرونه ,
حسین بازدید : 1332 21 / 12 / 1392 زمان : 9:18 نظرات (0)
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم لیگ برتری هستید ؟


  نظر شما راجع به این سایت ؟

  دوست دارین چه نوع مطلبی بذاریم تو سایت ؟

  آپلود عکس و فیلم  آمار سایت
 • کل مطالب : 1123
 • کل نظرات : 779
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 1834
 • آی پی امروز : 129
 • آی پی دیروز : 335
 • بازدید امروز : 184
 • باردید دیروز : 1,502
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 18
 • بازدید هفته : 3,087
 • بازدید ماه : 18,308
 • بازدید سال : 150,590
 • بازدید کلی : 15,362,291
 • برخی از دوستان پرتک
  1- سعید سبا
  2- وحید کردزنگنه
  ---
  ایمان میرسالاری
  ابوالفضل تارم
  مالک اکبرزاده
  امید احمدی
  پوریا ولی
  احسان بیگدلی
  مسعود شیخی
  ایمان کرد زنگنه
  فرزاد رسائی کیا