همه چیز درباره ماه دی | باشگاه پرواز
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

همه چیز درباره ماه دی

تالار گفتمان هواداران باشگاه پرواز,باشگاه پرواز,مطالب تفریحی,ترول جدید,اس ام اس خنده دار,مطالب طنز,رامهرمز,

www.97ia.ir
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیفالهمه چیز درباره ماه دی

با کلیک رو دکمه g+1 :
صفحه اصلی انجمن رو محبوب کنین :

این صفحه از انجمن رو محبوب کنین
تعداد بازدید : 225
نویسنده پیام
adds آفلاین


ارسال‌ها : 7
عضويت : 8 /7 /1399
محل زندگي : تهران
همه چیز درباره ماه دی
دی ماهی ها درون گراترین افراد در بین سایر ماه ها هستند، آن ها کمی یک دنده اند اما اعتماد بـه نفس بالایی دارند و هم چنین بسیار قابل اعتماد هستند. دی ماهی ها متعهد، محتاط و سخت کوش هستند. شـما می توانید برای دردل کردن و پیدا کردن راهی برای حل مشکلات از یک دی ماهی مشاوره بگیرید.
خصوصیات‌ کلی دی ماهی ها
کاری‌، واقع‌ بین‌، اهل‌ عمل‌، دور اندیش‌، محتاط، حسابگر، معتقد و آینده‌ نگر، جاه‌ طلب‌، بلند پرواز و منضبط، با‌حوصله‌، شکیبا، بردبار، حسابگر، با احتیاط و دقیق‌، شوخ‌ طبع‌، بذله‌گو، تودار، درون‌‌گرا، ساکت‌ و خوددار.

جنبه‌ منفی شخصیت دی ماهی ها
بدبین‌ و تقدیرگرا، ناخن‌ خشک‌، حسود، بیش‌ از حد حراف‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، خشک‌، جدی‌ و سختگیر.

بیماری‌ها احتمالی دی ماهی ها
صورت‌ فلکی‌ جدی‌ بر زانوان‌، استخوانها و پوست‌ حکومت‌ میکند، در نتیجه ‌متولدین‌ دی‌ ماه‌ مستعد شکستگی‌ استخوان‌، رگ‌ بـه‌ رگ‌ شدگی‌ و پیچ‌‌خوردگی‌ زانو و دیگر مشکلات‌ پا هستند. انواع‌ بیماری‌هاي‌ پوستی‌ از جوش‌ و بثورات‌ جلدی‌ و کورک‌ گرفته‌ تا جذام‌ «در کشور هـای‌ کـه‌ این‌ بیماری‌ شایع‌ اسـت‌» انها را تهدید میکنند.

هم‌‌چنین‌ از آنجائی‌ کـه‌ گرایش‌ بـه‌ سمت‌ نگرانی‌، دلشوره‌ و سرکوب‌‌کردن‌ و فروخوردن‌ عواطف‌ و احساسات‌ درونی‌‌شان‌ را دارند، خطر ابتلا بـه‌ دل‌ شوره‌ و ناراحتی‌هاي‌ گوارشی‌ برایشان‌ وجوددارد. گفته‌ می شود کـه‌ در خطر دسترس‌ ابتلا بـه‌ کم‌خونی‌، ناراحتی‌ کلیه‌، زکام‌، ناشنوائی‌، روماتیسم‌ و راشیتیسم‌ نیز هستند.
برای اطلاعات بیشتر به کانال سلامتی مراجعه کنید
علاقمندی‌ های متولد دی ماه
افراد مطمئن‌ و حرف‌هاي‌ جدی‌، مهارت‌ و دانش‌ حرفه‌اي‌، دانستن‌ اصل‌ مطلب‌ برای‌ مباحثه‌ و مذاکره‌، تأسیسات‌ محکم‌ و استوار، هدف‌ و اراده‌.

بیزاری‌ های متولد دی ماه
طرح‌ها و پروژه‌هاي‌ حساب‌ نشده‌ و نامرتب‌، خیال‌پردازی‌ و رؤیابافی‌،مشاغل‌ و کارهای‌ بیهوده‌ و بی‌سرانجام‌، اعمال‌ شرم‌‌آور، استهزاء و تمسخر.

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌ انگیز در مورد دی ماه
حیوانی‌ کـه‌ در ارتباط با ماه‌ تولد شماست‌، یک‌ بز زیباست‌. این‌ حیوانی‌ اسـت‌ کـه‌ از پاهائی‌ محکم‌ برخوردار اسـت‌ و وزنش‌ بـه‌ طور متوسط بـه‌ ۷۵ تا ۱۵۰ کیلو گرم‌ و قدش‌بـه‌ ۵/۸۷ تا ۵/۹۷ سانتیمتر می رسد.

از آنجائی‌ کـه‌ دارای‌ زهر‌ها و ساق‌‌هائی‌ محکم‌اسـت‌، لیز نمیخورد ودر فن‌ گرفتن‌ مهارت‌ خاصی‌ دارد و بسیار چالاک‌ و فرز اسـت‌. این‌ حیوان‌ دارای‌ کله‌اي‌ کوچک‌ و شاخ‌‌هائی‌ باریک‌ و سیاه‌ اسـت‌ کـه‌ بـه‌صورت‌ یک ‌انحناء و خمیدگی‌ بـه‌ سمت‌ پشت‌ بـه‌ طول‌ ۵/۲۰ تا ۵/۲۲ سانتیمتر رسیده‌ اسـت‌. این ‌بز سفید اسـت‌.

= سیاره‌ حاکم‌ بر شـما کیوان‌ «زحل‌» اسـت
= فاصله‌ متوسط کیوان‌ از خورشید: ۵۵۵۹
= دور و گردش‌ نجومی‌ از کانون‌ «برحسب‌ سال‌»: ۴۶۹
= شعاع‌ استوایی‌ «برحسب‌ کیلومتر»: ۶۰۲۶۸
= شعاع‌ قطبی‌ «برحسب‌ کیلومتر»: ۵۴۳۶۰
= دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ «برحسب‌ ساعت‌»: ۶۶:۱۰
= انحناء خط استوا نسبت‌ بـه‌ کانون‌ «برحسب‌ درجه‌»: ۲۶/۷۳
= تعداد ماهواره‌هاي‌ مشاهده‌ شده: ۱۸

رنگ محبوب و سنگ خوش یمن دی ماهی ها
رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ دی ماه‌ «قهوه‌اي‌ و اکثر رنگ‌هاي‌ سیر و تیره» اسـت‌. سنگ‌ خوش‌ یمن‌ برای‌ متولدین‌ دی‌ ماه‌ سنگ‌ سلیمانی‌ «سنگ‌ بابا قوری‌» سیاه‌اسـت‌. این‌ سنگ‌ گونه‌اي‌ از عقیق‌ اسـت‌ کـه‌ بـه‌ واسطه‌ نوارهائی‌ موازی‌ و یک‌ در بین‌سیاه‌ و سفید شناخته‌ شده‌ اسـت‌.

از این‌ سنگ‌ برای‌ تراشیدن‌ و کنده‌ کاری‌ نگین‌هاي ‌نقش‌ برجسته‌ استفاده‌ میشود «یک‌ نقش‌ در لایه‌ سفید کـه‌ نقشی‌ برجسته‌ در مقابل‌لایه‌ سیاه‌ قرار میگیرد». اگر جای‌ لایه‌ سفید با لایه‌اي‌ رنگی‌ عوض‌ شود، آن‌ وقت‌ این‌عقیق‌ نام‌هاي‌ متفاوت‌ دیگری‌ می گیرد، مثلا اگر قرمز باشد نام‌ عقیق‌ یمانی‌ «عقیق‌» رامی‌گیرد. عقیق‌ها همیشه‌ بـه‌ رنگ‌ سیاه‌ در نمی آیند مگر آن‌ کـه‌ نام‌ سنگ سلیمانی‌«باباقوری‌» را داشته‌ باشند.


طالع بینی چینی دی ماهی ها
مردان متولد دی: یک مرد دی‌ماهی برخلاف مردان دیگر هر قدر بیشتر پا بـه سن می گذارد سرزنده‌تر و شاداب‌تر میشود. او هیچ وقت نمی تواند نقش یک عاشق دلخسته را بازی کند. اما شعله علاقه‌اش بـه شریک زندگی‌اش بدون آنکه دیده شود، هیچ وقت در دلش خاموش نمی شود.

یک نکته خوب دیگر در مورد این مرد این اسـت کـه حمایتش از همسر و فرزندانش زیاد و جدی اسـت و این امر خوشبختانه با گذشت زمان تغییر نمیکند. برای این مرد شـما همواره همان دختر جوان خواهان حمایتی هستید کـه در روز‌هاي اول آشنایی با او بوده‌اید و فرزندانش هم همیشه کودکان او هستند هرچند کـه بزرگ شده باشند یا خودشان صاحب فرزند شده باشند.

زنان متولد دی

او دلش می خواهد شـما را هفته‌ها و یا حتی ماه‌ها تنها گذاشته و بـه منزل پدری‌اش برگردد. اگر چـه از سوی دیگر شـما میتوانید وی را بـه معنای واقعی شریک زندگیتان بدانید، چون درصورت لزوم ودر زمان بروز بحران‌ها با تمام وجود بـه کمک شـما می‌شتابد و بدون کوچک‌ترین اعتراضی حاضر می شود بار خانواده را چـه از نظر مالی و چـه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد.
طالع‌ بینی هندی دی ماهی ها
مهم‌ترین ویژگی‌هاي یک مرد متولد دی ماه قدرت طلبی، خانواده دوستی، خودداری و سردی، ودر عرصه عشق کم حرفی و کم تظاهری اسـت. او یک پدر جدی و خشک، اما مهربان و دلسوز اسـت. احتمالا نخستین چیزی کـه دراین مرد نظرتان را جلب می کند، زبان نیش دارش اسـت، اما اندکی بعد متوجه خواهید شد کـه دوگانگی خاصی دراین زبان تلخش وجوددارد.

مثلا جملات ناخو‌ش‌آیند او از روی قصد و نیت خاصی نیست و کمی پس از آنکه این جملات از دهانش خارج شد، سعی میکند آن‌ها را رفع و رجوع کند. اگر شـما بتوانید پا بـه خلوت یک مرد متولد دی بگذارید، با کمال تعجب در نهادش موجودی سرشار از شادی و دستخوش رویا‌هاي طلایی و آرزومند دستیابی بـه بی‌قیدی و آزادی‌هاي بی حد و حصر میبینید.

مرد متولد دی اینطور وانمود میکند کـه اصلا نیازی بـه تعریف و تمجید ندارد و هنگام شنیدن تعریف و تمجید هم بـه شدت مانع از ظاهر شدن رضایت خاطر و شادمانی عمیق خویش میگردد، اما حقیقت این اسـت کـه او با تمام وجود خواهان آن اسـت کـه مرتبا بـه وی بگویید کـه چـه مرد خوب، باهوش، خوش قد و قامت، خواستنی و جالبی اسـت.
برای آشنایی بیشتر با کانال ادبی و کانال آموزشی کلیک کنید.
مرد متولد دی جاه و مقام رابه ثروت ترجیح می دهد و قلبا مایل اسـت مدیر کل و وزیر باشد تا یک بازرگان ثروتمند، ولی گمنام. حتی ثروت برای او وسیله کسب قدرت و شهرت اسـت. در زندگی مرد متولد دی نکته جالبی وجوددارد کـه منحصر بخود اوست و آن این اسـت کـه در جوانی بسیار جدی اسـت، ولی بتدریج کـه پا بـه سن میگذارد، نرم می شود تا جاییکه در میانسالی، تبدیل بـه یک آدم خوش مشرب و اجتماعی میشود.با کلیک بر روی g+1 این پست را در گوگل محبوب کنید :

چهارشنبه 14 آبان 1399 - 15:46
وب کاربر ارسال پیام نقل قول لایک گزارش
برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ